Postup při tvorbě internetové prezentace

Nejprve je nejdůležitější si uvědomit, k čemu má internetová prezentace vlastně sloužit a podle toho prezentaci navrhnout.V dnešní době, kdy je internet zahlcen nejrůznějšími prezentacemi, je nutné ji hodně cílit. Doby, kdy na prezentaci, která se skládala z pěti stránek a všude byla spousta animovaných obrázků, je naštěstí nenávratně pryč. Další takovou variantou byly prezentace založené na technologii flash. Ta pak byla velice pěkně graficky zpracovaná. Bohužel zdrojový kód je pro internetové vyhledávače velice nečitelný. Proto je v dnešní době nutné, mít prezentaci založenou na validním zdrojovém kódu a tím tak i dobře čitelnou pro internetové vyhledávače. Protože cílem internetové prezentace je, aby nejen sloužila jako firemní vizitka, ale hlavně aby přivedla nové zákazníky. A pokud chcete být lepší, než-li je vaše konkurence, je důležité svou prezentaci zařadit na přední místa vyhledávačů. Toho můžete docílit několika způsoby.

  • Kvalitní SEO optimalizací vaší internetové prezentace. SEO optimalizace se skládá z několika částí. Nejprve je důležité provést analýzu stavu vaší současné internetové prezentace. Dále pak následuje analýza klíčových slov. Následně se provede optimalizace internetové prezentace a odstranění případných nevalidních částí zdrojového kódu. Další, avšak nikoliv posledním krokem, je ruční zařazení vaší prezentace do internetových katalogů. To je důležité, abyste získali zpětné odkazy na vaší prezentaci. Posledním krokem je pak správa této kampaně, abychom pro vás mohli zaručit co nejlepší pozici ve vyhledávačích. Celá tato kampaň se platí pouze jednorázově, i když pak doporučujeme zákazníkům nechat udělat přibližně jednou za půl roku takzvanou reoptimalizaci. To je důležité, abyste byli pořád o krok před konkurencí. Cenová nabídka se bohužel nedá obecně napsat, protože každá optimalizace je individuální. Cena je též závislá na předmětu vašeho podnikání, hlavně pak na počtu konkurence.
  • Chcete poměrně drahou klikovou reklamu? I tu Vám samozřejmě můžeme nabídnout, ale taková reklamní kampaň pak stojí v řádu sto tisíc za rok a proč tedy platit zbytečně mnoho.
  • Další možností je možnost bannerových odkazů. Ale tuto možnost nedoporučujeme. V dnešní době je velká skupina uživatelů, kteří mají reklamní bannery zablokované. A hlavně, ruku na srdce, kdy jste naposledy na nějaký takový reklamní banner klikli?
  • Je důležité mít kvalitní hostingové služby. Protože pokud by vaše prezentace měla časté výpadky, pak pro vyhledávače ztrácí zbytečně na kvalitě. V případě pomalého nebo nekvalitního hostingu se pak bude prezentace načítat zbytečně dlouho a to může případné potencionální zákazníky odradit. Ideální stav je mít hostingové služby poskytnuté výrobcem internetové prezentace (webmastrem).

A jak vlastně probíhá samotná výroba prezentace?

  • Nejprve je nutné zvolit systém, na kterém bude postavena. Dáváme přednost prezentaci založené na redakčním systému. Cena je sice o něco vyšší oproti klasickým statickým stránkám, ale zákazník má možnost si přidávat různé texty, články, produkty a podobně. A to i bez znalosti zdrojových kódů, neboť administrace jej vede krok za krokem. A pokud zvládnete na počítači napsat dopis, pak zvládnete i jednoduché ovládání administrace. Chcete-li provozovat i internetový obchod, pak je vhodné celou prezentaci zakomponovat do internetového obchodu. Případně vám můžeme nabídnout i jiné internetové aplikace.
  • Dalším krokem je grafická podoba stránek. Každému zákazníku nabízíme individuální grafickou podobu. Nechceme přeci zaplavit internet identickými prezentacemi.
  • Po vytvoření grafické podoby stránek, kdy máme hotovou prázdnou šablonu, je nutné ji naplnit obsahem. Ten si může zákazník nahrát sám a nebo nám dodá podklady a mi obsahovou část pro vás rádi vytvoříme.
  • Tím máme hotovou prezentaci, která ještě bude podrobena základní SEO optimalizaci a následně zveřejněna v síti internetu. Nezapomeňte, že důležitá je i volba doménového jména a tím i tedy název prezentace. Doménové jméno by mělo obsahovat buď jméno společnosti, nebo zaměření podnikání, či jméno produktu. Určitě je dobré se vyvarovat zbytečně dlouhým názvům, či názvům, které se jinak píší a jinak vyslovují.

Naše specializace

Udržujte si náskok před konkurencí. Naše služby vám zajistí nejnovější technologi a kvalitní SEO optamalizaci. Ke každé prezentaci přidáme jako bonus webhosting na 12 měsíců zdarma.

SEO Optimalizace

Velký důraz klademe na optimalizaci pro vyhledávače SEO. Jen tak vám prezentace přivede nové zákazníky.

Přátelská podpora

Po předání prezentace naše spolupráce nekončí. I nadále Vám budeme poskytovat technickou podporu.

Responzivní design

Všechny naše prezentace mají responzivní design, pro správné zobrazení na mobilních telefonech a tabletech.

Plná responze

Všechny naše prezentace mají responzivní design, pro správné zobrazení na mobilních telefonech a tabletech.

Pravidelné aktualizace

Technologie jdou neustále dopředu. Abyste měli náskok před konkurencí, veškeré novinky hledáme a provádíme pravidelné aktualizace.

Moduly

Internetové prezentace tvoříme modulárním systémem, pro možnost snadného rozšíření či přidání nových funkcí.

Naše služby

Pokud potřebujete vytvořit novou internetovou prezentaci nebo přepracovat stávající internetové stránky, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku. Klademe velký důraz na snadné ovládání internetové prezentace, tak i na optimalizaci pro vyhledávače a validitu zdrojového kódu.

Corporate Identity

Pomůžeme Vám vytvořit kompletní korporátní identu od návrhu až po realizaci.

Design

Navrhneme Vám unikátní grafický design pro vaší internetovou prezentaci.

Programování

Potřebuje software na zakázku? Rádi ho pro Vás vytvoříme.

Naši zákazníci

Zde naleznete několik posledních našich projektů. Přidejte se ke skupině spokojených zákazníků a začněte mít užitek ze své internetové prezentace.

F-Max Production
Hasco
ITZeman
Potraviny Stodulka
Klaun Ferda
Balonky Praha